Англіканська «єпископеса» публічно покаялася за ставлення церкви до ЛГБТ-спільноти

«Єпископеса» Англіканської церкви Сьюзан Белл виступила з офіційними вибаченнями перед ЛГБТ-спільнотою за багаторічну практику дискримінації та виключення представників сексуальних меншин із церковного життя. На знак підтримки активістів вона використала у своєму вбранні веселкову символіку.
Під час свого виступу Белл назвала дії церкви «злом», особливо наголосивши на неприпустимості застосування так званої «конверсійної терапії». «Єпископеса» заявила, що Англіканська церква несе пряму відповідальність за поширення трансфобії та біфобії, і закликала своїх одновірців визнати провину за «політику виключення», яка, за її словами, протягом багатьох років сприяла ізоляції ЛГБТК+ людей.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що правозахисний ЛГБТ-центр «Наш Світ» виступив із публічним зверненням до Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій (ВСЦіРО), наполягаючи на необхідності підтримки прав ЛГБТ-спільноти як однієї з ключових умов інтеграції України до Європейського Союзу.



