Угорщина засудила ракетний удар, внаслідок якого постраждала Києво-Печерська лавра

Угорщина відреагувала на російський удар по Києву, в результаті якого, за повідомленнями, постраждали цивільні мешканці та були пошкоджені об’єкти Києво-Печерської лаври, зокрема Успенський собор. У Будапешті наголосили, що атаки на цивільну інфраструктуру та релігійні святині є неприйнятними.
Як повідомляє«Європейська правда», заяву з цього приводу в соцмережі X опублікувала глава угорського МЗС Аніта Орбан. Вона зазначила, що внаслідок російських ударів є загиблі та поранені серед місцевих жителів.
Окремо Орбан вказала на значну шкоду, завдану Києво-Печерській лаврі та розташованому на її території Успенському собору. За її словами, Лавра є одним із найсвятіших місць православного християнства.
«Будь-які атаки на цивільну інфраструктуру, а особливо на релігійні об’єкти, є неприйнятними», — підкреслила представниця угорського зовнішньополітичного відомства.



